Cztery mamy opowiadają o edukacji domowej – Dla kogo? Zalety i wady. Typowy dzień w ED.

Cztery mamy na co dzień uczące swoje dzieci w domu podzieliły się swoimi doświadczeniami związanymi z edukacją domową podczas konferencji na ten temat.

O blaskach i cieniach tej formy edukacji opowiedziały Sylwia Jabs, mama czworga dzieci, z których troje uczy się w domu, Magdalena Karpienia, mama trojga uczniów edukacji domowej, Ewa Zaręba, mama siedmiorga dzieci, w tym trojga uczonych w domu i Zuzanna Zarzycka, mama sześciorga dzieci, z których troje nie chodzi do szkoły, tylko uczy się w domu.