Zapraszamy na debatę organizacji społecznych, która będzie okazją do wspólnej dyskusji i wymiany poglądów na temat najlepszego modelu opieki nad małymi dziećmi.

W lipcu 2018 r. Instytut Ordo Iuris zaprezentował pierwszy w kraju kompleksowy raport o opiece nad dziećmi w Polsce i na świecie. Opracowanie zawiera nie tylko analizę najważniejszych problemów rodziców dzieci do 3. roku życia, ale również pokazuje sprawdzone sposoby na ich rozwiązanie.

Raport można pobrać ze strony ➡https://ordoiur.is/NPAi8

Na początku czerwca 2019 r. Fundacja im. Stefana Batorego wydała publikację autorstwa dr Doroty Szelewy p.t. „Polityka opieki nad małym dzieckiem: usługi edukacyjno-opiekuńcze a instrumenty pieniężne”, która w przeważającej części stanowi polemikę z raportem Instytutu Ordo Iuris. Podczas wydarzenia eksperci Instytutu przedstawią raport będący odpowiedzą na publikację dr Doroty Szelewy.

W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele: Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, Konfederacja Kobiet RP, Fundacja Mamy i Taty oraz Fundacji Edukacji Zdrowotnej i Psychoterapii. Wydarzenie odbędzie się 22 stycznia w siedzibie Instytutu Ordo Iuris (budynek PAST-y) na ul. Zielnej 39 (8 piętro) o godz. 18:00.

Wstęp jest wolny i bezpłatny. Zachęcamy do dołączenia do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/2722028067834267/ 

© Konfederacja Kobiet
biuro@konfederacjakobiet.pl